Cennik

Nowy cennik i karnety – od 1 marca 2023

Nasze karnety:

Karnet open – to najlepsza opcja dla osób chodzących do naszego studia regularnie z częstotliwością co najmniej dwa razy w tygodniu i chcących korzystać z dowolnie wybranych zajęć z naszym grafiku. Karnet ważny jest 28 dni.

Karnet 8 wejść (nowość) – to opcja dla tych, którzy chcą chodzić często, ale nie zawsze są w stanie sobie wszystko zaplanować, zdarzają im się nieplanowane wyjazdy, różne losowe wydarzenia, itp. Karnet ten ważny jest aż 40 dni, więc zapewnia elastyczność i daje większą pewność, że uda wam się „wychodzić” wszystkie wejścia.

Karnet 6 wejść (nowość) – to propozycja dla tych, którzy wcześniej kupowali karnety na 4 wejścia, ale tak im się spodobało, że udawało im się „wychodzić” je przed upływem ważności. Karnet ważny 28 dni.

Karnet 4 wejścia – skierowany do tych, którzy zaczynają przekonywać się do regularnej praktyki i (na razie) planują chodzić na zajęcia raz w tygodniu. Ten karnet skierowany jest także do tych, którzy uczestniczą jedynie w jakiś określonych zajęciach – np. pranayama. Karnet ważny jest 28 dni.

Jednorazowe – to opcja skierowana dla osób, które zaczynają swą przygodę z jogą, chcą spróbować jak praktykuje się im w naszym studio lub wpadają czasem do nas przejazdem. Nowe karnety i cennik wchodzą w życie od 1 marca 2023 r.

Dane do przelewu
Yogaloka Marek Łaskawiec
03-083 Warszawa
Tapetowa 7a
NIP: 9511582491
Nr konta:
87 1030 0019 0109 8503 0018 4850


Można też płacić gotówką, na miejscu.

UWAGA: prosimy nowych uczniów o zapisywanie się na zajęcia przez maila lub o informację na priv.