2021.01.20 – Ashtanga – wprowadzenie

Kurs wprowadzający do praktyki Ashtanga jogi.

Zapraszamy Was na cykl 6 spotkań przeznaczony dla osób, które chciały by rozpocząć swoją podróż z ashtanga jogą. W kameralnych warunkach zapoznamy się z głównymi założeniami metody. Krok po kroku poznamy podstawowe pozycje sekwencji, tak by wykonywać je bezpiecznie i wygodnie. Poszukamy swobodnego, głębokiego oddechu i omówimy znaczenie punktów skupienia wzroku. Połączymy elementy praktyki w płynną całość, by jak najpełniej doświadczyć płynącej z niej radości i spokoju. Zbudujemy solidny fundament dla dalszej praktyki, tak, by pewnie i swobodnie móc dołączyć do zajęć w stylu mysore.

Będziemy spotykać się przez trzy tygodnie, od 20 stycznia do 5 lutego, w środy i piątki od 19:30 do 20:30. Zajęcia prowadzić będą Monika Popławska i Marek Łaskawiec. Cykl spotkań ma formę całościowego, zamkniętego kursu. Koszt kursu 220 zł. Po kursie możliwość zakupu pierwszego karnetu na regularne zajęcia Mysore z 20% zniżką.

UWAGA: ze względu na ograniczenia związane z pandemią oraz w trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo obowiązuje limit osób na zajęciach.