Marek Łaskawiec

Prowadzi zajęcia jogi w stylu Mysore, sesje prowadzone oraz zajęcia z prāṇāyāmy . Jogi uczył się u wielu znakomitych nauczycieli podczas warsztatów i kursów prowadzonych przez m.in. Richarda Freemana, Johna Scotta, Larugę Glaser, Ty’a Landruma oraz Petri Räisänena.  Tajniki korekt podczas praktyki I‑szej i II-giej serii Ashtanga Vinyasa Jogi pogłębiał na szkoleniu nauczycielskim Manju Joisa. Ukończył kurs nauczycielski RYT 200 w ramach Yoga Alliance. Brał udział w warsztatach z anatomii prowadzonych przez m.in. Davida Keila oraz Stu Girlinga. Ukończył kurs jogi kręgosłupa prowadzony przez Berniego Clark i dr Stuarta McGill. Ukończył kurs nauczycielski prāṇāyāmy w tradycji Kaivalyadhama Yoga Institute prowadzony przez Sudhira Tiwari.

Studiował filologię i filozofię, pasjonuje się w historią i teorią jogi. Jest absolwentem licznych kursów i warsztatów z filozofii i historii jogi. Studiuje Sanskryt w Oxford Centre for Hindu Studies.

Pisze teksty i przeprowadza wywiady poświęcone historii, teorii i praktyce jogi dla magazynów i portali w Polsce. Jest współtwórcą portalu o jodze Omline , gdzie można posłuchać jego wykładów i wziąć udział w kursach prāṇāyāmy oraz sesjach asan. W ramach kursów nauczycielskich organizowanych przez Up Dog Yoga Education School prowadzi moduł poświęcony teorii i historii jogi.